17. ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı EPDK’nın Ev Sahipliğinde 9-10 Ekim 2018’de Antalya’da Düzenleniyor.

Enerji Düzenleyicileri Bölgesel Birliği (ERRA), farklı düzenleyici yaklaşımları birleştiren en kapsayıcı küresel düzenleyici kuruluşlardan biri. Bu özelliği nedeniyle ERRA, enerji düzenlemesinin seçkin paydaşlarını her yıl ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı’nda bir araya getiriyor. Bu yıl 17 ncisi düzenlenecek ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı, 9-10 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya’da üçüncü kez EPDK’nin ev sahipliğinde toplanacak.

17 nci ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı, hem Türkiye’den hem dünyadan enerji şirketlerini, düzenleyici kurumları, yatırımcıları, hükümet temsilcilerini, kamu kuruluşlarını ve sektör derneklerini bir araya getirecek. Bölgesel anlamda enerji düzenleme konferanslarının en iyisi konumunda olan konferans, düzenleyici kurumlar ile enerji sektörünün diğer paydaşları arasında oluşturulabilecek diyalog için mükemmel bir fırsat sunuyor. Konferans en güncel bölgesel konulara, sorunlara ve enerji sektöründeki gelişmelere odaklanmasıyla gerçek bir profesyonel etkinlik özelliği taşıyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez’in Türkiye enerji sektörü hakkında kapsamlı bilgi vereceği 17 nci ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı’nda seçkin konuşmacılar ve panelistler aşağıdaki temalarda güncel bilgiler sunacak ve aktif tartışmalar yapacak.

  • Güçlendirilmiş Tüketiciler: Talep Tarafı Dinamiklerinin Geliştirilmesinde Düzenleyicilerin Rolü
  • Gaz Politikasında Yönelimler - Bölgesel ve Küresel Piyasalara Yönelik Perspektifler
  • Değişen Piyasa Koşullarında Arz Güvenliğinin Güçlendirilmesi

Konferansla ilgili diğer detaylar ve katılım için:

https://erranet.org/conference/investment-conference-2018/?tab=event-home


07.09.2018 - 11.10.2018 Birimi : Basın Müşavirliği   Görüntülenme Sayısı: 2544